Hayatındaki olan ve olması gereken arasındaki belki de hiç istemediğin boşluklar seni zaferlerine taşıyacak becerilerinin kaynağı olabilir mi? 1982 yılında ailenin ilk çocuğu olarak Ankara’da doğdu. Babasının polis olması sayesinde ülkemizin bir çok yerinde farklı kültürlerle donanarak büyüdü.
Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında İngiltere’de dil eğitimi aldı. Satış sektöründe başlangıç pozisyonlarından bölge ve sektör yöneticliğine uzanan 10 yıllık bir kariyeri oldu. 2013 yılında Uluslararası Koçluk Federasyonı ICF onaylı Adler Internatıonal’dan Koçluk eğitimi aldı. 2016 senedinde sektör yöneticisi olarak çalıştığı firmasına tüm satış operayonlarından sorumlu satış koçu ve eğitmen olarak atandı.
2018 yılında Aydın’da Pozitif Değişim Eğitim Koçluk ve Danışmanlık firmasını kurdu. 2019 yılında yine bir koçluk aracı olan Points Of You Explorer ünvanını aldı. 2020 yılında ICF onaylı Erickson Koçluk okulundan Takım Koçluğu eğitimini tamamlandı.
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 3. sınıf öğrencisi de olup tüm bunlarla birlikte Reiki ve Bionerji ile ilgilenmektedir. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at https://www.ted.com/tedx

Boşluğun Zaferi | Hilal ÇATAK | TEDxOrtaklarFenLisesi