Açılın Gençler Geliyor. Gazeteci, yazar ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Dr. Fatoş Karahasan, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde, Pazarlama İletişimi, Reklam ve Dijital Pazarlama dersleri vermektedir. 14 yıl, uluslararası reklam şirketlerinde tepe yöneticilik yaptıktan sonra, şimdi yönetim danışmanı olarak, yerli ve yabancı kuruşların reklam ajans konkurları, ürün lansmanları, ürün stratejileri ve araştırma projelerinde yer almaktadır.

Dr. Fatoş Karahasan, pazarlama, iletişim ve yönetim konularında konuşmalar yapmakta ve eğitimler düzenlemektedir. Ayrıca, önemli konferanslarda, moderatörlük ve konferans başkanlığı görevini üstlenmektedir.
Reklamcılık ve Siyasi Pazarlama konularında iki kitabı Fransızcadan dilimize kazandırmıştır. Katkıda bulunduğu “Siyasetin Pazarlaması” gibi çeşitli kitapların yanı sıra, “Vasat Reklamdan Nasıl Kurtulunur?”, “Taşlar yerinden Oynarken, Dijital Pazarlamanın Kuralları”, “Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları” ve “Açılın Gençler Geliyor” başlıklı dört kitabın yazarıdır.
Ayrıca, Dünya, Start Up ve cnnturk.com da köşe yazarı olarak , gündemi izleyen makaleler yazan Karahasan, Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesidir. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at https://www.ted.com/tedx

Açılın Gençler Geliyor | Fatoş Karahasan | TEDxIzmir

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *